Dieta bezglutenowa
Kraków

Dieta bezglutenowa jest dietą eliminacyjną, która której podstawą jest wykluczenie produktów, które zawierają  zestaw białek popularnie określane jako gluten.

Nie tolerujesz glutenu? Nasze cateringi też jej nie tolerują! Zapewniamy najsmaczniejsze diety bezglutenowe w Krakowie z dostawą pod wskazany adres! Zamów bezglutenowy program żywieniowy i ciesz się zdrowiem!

Nie marnuj czasu na przygotowanie bezglutenowych posiłków, skorzystaj z profesjonalnych cateringów dietetycznych oferujących bezglutenowy catering do Krakowa!

Fit catering zł 49.00

Fit catering

zł 49.00

PLAN NATURAL od Fit Cateringu oparty jest o najwyższej jakości produkty bezglutenowe i beznabiałowe. Bazuje na świeżych warzywa i owocach, chudym mięsie, rybach oraz pieczywie, który wypiekany jest w kuchni Fit Cateringu! Natural szczególnie skierowany jest do osób z nietolerancjami pokarmowymi czy chorobami o podłożu autoimmunologicznym. Każdy plan żywieniowy opracowany jest przez profesjonalnych dietetyków, a posiłki przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Fit Catering to gwarancja smacznej, różnorodnej i prawidłowo zbilansowanej diety.

RukolaCatering zł 73.00

RukolaCatering

zł 73.00

Cena za dietę bezglutenową rozpoczyna się od 73 zł za dzień

Dostarczasz catering bezglutenowy do Krakowa?

Skontaktuj się z nami! Dodamy Twój catering dietetyczny do naszej listy i udostępnimy miejsca reklamowe!

Rozpocznij przepyszną przygodę z dietą bezglutenową z dowozem do Krakowa

Nie musisz przejmować przyrządzaniem odpowiednio skomponowanych posiłków! Catering bezglutenowy wszystko zrobi za Ciebie!

  Dieta pudełkowa od A do Z dba o Twoją dietę, więc nie musisz martwić się, że omyłkowo trafisz na produkt zawierający gluten. Kucharze i dietetycy zrobią tak, by jadłospis bazował na produktach pełnowartościowych.

   Dzięki dietetycznemu zaoszczędzisz wiele czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na robienie tego, co lubisz najbardziej.

    Zdecydowanie lepsze samopoczucie. Już nie będą doskwierać Ci bóle głowy czy inne problemy.

    dieta bezglutenowa catering dietetyczny dieta pudełkowa kaszą gryczaną

    Wybierz dla siebie najlepszy catering bezglutenowy z dostawą do Krakowa pod wskazany adres i przekonaj się, że dieta może być przyjemna! Zamów swój catering dietetyczny już teraz i zacznij się zdrowo odżywiać! 

     Dieta bezglutenowa Kraków – kto powinien ją stosować?

     Dieta bezglutenowa dedykowana jest osobom, które po spożyciu produktów, które zawierają gluten mają następujące schorzenia:

     • celiakia (choroba trzewna),
     • alergia na pszenicę,
     • nieceliakalna nadwrażliwość na gluten, czyli popularna nietolerancja glutenu.

     bezglutenowa dieta pudełkowa Kraków – jak zamówić?

     Od wizyty dostawcy z paczką smacznych posiłków dzieli Cię jedynie kilka prostych kroków! Porównaj cateringi, które oferują dietę bezglutenową i wybierz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

     • Wejdź na stronę cateringu,
     • Wybierz dietę,
     • Podaj kaloryczność i wybierz dni dostaw,
     • Czekaj na kuriera z pyszną dostawą.

      

     Na czym polega dieta bezglutenowa

     Dieta bezglutenowa polega na eliminacji z jadłospisu produktów zawierających gluten. Ograniczenie produktów bogatych w gluten pozwala uniknąć przykrych dolegliwości, które pojawiają się w przypadku osób cierpiących na nietolerancję glutenu czy celiakię.

      catering dietetyczny - dieta bezgluten0owa dieta pudełkowa bez glutenu i laktozy

      Z czym wiąże się nietolerancja glutenu

      Brak tolerancji glutenu występuje wtedy, kiedy organizm ma kłopot z prawidłowym rozkładaniem białek (glutenu). Do objawów nietolerancji glutenu zaliczamy:

      • wzdęcia,
      • biegunki,
      • zaparcia,
      • wymioty,
      • ból głowy i bóle  brzucha,

       FAQ

       Czy dieta bezglutenowa jest bezpieczna?

       Tak, ale najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie przeprowadzanie jej pod okiem specjalistów lub zamówienie diety bezglutenowej z cateringu dietetycznego.

       Skąd mam wiedzieć, które produkty są bezglutenowe?

       Produkty „gluten free” wyróżnione są znakiem przekreślonego kłosa.

       Jakie są przeciwwskazania do diety bezglutenowej

       Osoba, które stosuje dietę musi być świadoma możliwych zagrożeń związanych ze spożywaniem żywności bezglutenowej.

       Produkty, które można jeść na diecie bez glutenu?

       Dozwolone jest spożywanie takich produktów naturalnie bezglutenowych jak: mleko, kasza jaglana, płatki jaglane, jogurt naturalny, rośliny strączkowe, komosę ryżową, kukurydzę, owoce i warzywa, naturalne soki owocowe, nieprzetworzone mięso, ryby, owoce morza.

       Produkty zakazane na diecie bezglutenowej?

       Z jadłospisu należy wyeliminować: produkty zbożowe, makarony pszenne, kasze jęczmienne, kasze pęczak, pieczywo, otręby pszenne, kawy zbożowe, paczkowane mięso mielone, konserwy mięsne, piwo.

       Czy wykluczenie produktów glutenowych pozwoli mi zrzucić wagę?

       Nie ma jednoznacznych badań potwierdzających utratę wagi poprzez ograniczenie produktów glutenowych.